GIVEAWAY!

10.05.2017 - 12:55 67 kommentarer

Hei alle sammen! # SPONS
 
 
I går fikk jeg pakken min fra VITA.NO som blant annet inneholdt produkter fra Lee Stafford. Jeg har testet ut produktene og er kjempefornøyd med alt sammen.
I den sammenheng vil jeg ha en liten giveaway hvor jeg gir bort min favoritt, CoCo LoCo-serien til en heldig vinner. Dette er en herlig hårpleieserie med duft av kokos - hvor deilig er ikke det nå som sommeren kommer snikendes?
Kokosolje er et naturlig næringsstoff og bidrar med essensielle proteiner som kreves for å nære og reparere hud, negler og skadet hår. Kokos er en av de beste oljene for å virkelig trenge inn i håret og reduserer tap av protein som igjen hindrer skade og gir dypt fukt. Rett og slett en nyttig liten olje som gir fuktighet og næring til ditt hår!
 


Alt om hvert produkt finner du her https://www.vita.no/merker/lee-stafford
 

Du må gjøre følgende for å vinne:
1. Følge VITA på Instagram (@vita_no)
2. Kommentere på dette innlegget med navn og e-post
 
(Vinneren blir kontaktet på fredag)
 
- Sophie

 

67 kommentarer

Anine Widerøe

10.05.2017 kl.14:38

❤️❤️

Maria Aasen

10.05.2017 kl.14:39

DONE!

Maria Aasen

Mia93aasen@gmail.com

10.05.2017 kl.14:47

Done!😊

Alice Eimhjellen

aliceveim@hotmail.com

Melina Hetleflåt

10.05.2017 kl.14:51

Done!❤️❤️

10.05.2017 kl.14:53

Linea Helgøy

Lineaihelgoy@gmail.com

Linn May

10.05.2017 kl.14:58

Linn May

Linn2001@hotmail.com

Lirie osmani

10.05.2017 kl.14:58

Lirie Osmani

Lirie_osmani@hotmail.com

Karooo

10.05.2017 kl.15:00

Karoline andreassen

Karoline-langset@hotmail.com

;**

Aud Ekre

10.05.2017 kl.15:04

Aud Ekre

audekre01@gmail.com

Emilie

10.05.2017 kl.15:08

emvimy@gmail.com

Emilie Victoria Myhre

Sara eiesland

10.05.2017 kl.15:08

Jeg vil vinne give away😍

Emilie

10.05.2017 kl.15:08

Emilie Victoria Myhre

emvimy@gmail.com

Oda

10.05.2017 kl.15:09

Oda Johanne Nordberg

oda-nordberg@hotmail.com ❤️❤️

Laura og Barbara

10.05.2017 kl.15:18

Laurabusuttil

Laura_busuttil@yahoo.com

Safa

10.05.2017 kl.15:32

❤️❤️❤️

Sofie

10.05.2017 kl.15:33

Sofie krokeide Sabaghi

Sofie.theodor@gmail.com

Miriam Gjermundnes

10.05.2017 kl.15:39

🙏🏽🙏🏽

Cecilie

10.05.2017 kl.15:48

Cecilie vestli

Ceciliev99@icloud.com

Embla Marie Kristoffersen

10.05.2017 kl.15:55

Embla Marie Kristoffersen

emblamarie@live.no

10.05.2017 kl.15:55

Done 😎

Jagoda Nowacka

jagodanowacka@hotmail.com

Andrea

10.05.2017 kl.15:58

Andrea Pettersen

Andreamarlen10@gmail.com

Martine Aas

10.05.2017 kl.15:59

❤️❤️

Riham toum Abdelhay

10.05.2017 kl.16:00

-Riham Abdelhay

Håper jeg kan vinne 😍❤

Riham Toum Abdelhay

10.05.2017 kl.16:05

Riham Abdelhay

Håper jeg kan vinne

Riham Toum Abdelhay

10.05.2017 kl.16:07

Håper jeg kan vinne det ville betyr utrolig mye ❤

Andrea

10.05.2017 kl.16:15

Andrea Bruvoll

10.05.2017 kl.16:17

Done ❤

Cheyenne Lenglaert

Cheyenne.lenglaert@gmail.com

Yvonne

10.05.2017 kl.16:20

Yvonne Therese Nåtedal

blacksafir15@gmail.com

Mille

10.05.2017 kl.16:35

👍👍 Millesofie10@gmail.com

Hannah

10.05.2017 kl.17:10

Hannah Slørdal

Hannah.slordal@gmail.com ❤️

Catrine

10.05.2017 kl.17:16

Catrine Viken

vik_ken@hotmail.com ❤️

Margrete Åsali

10.05.2017 kl.17:32

🙏🏼🙏🏼

ida

10.05.2017 kl.17:57

Ida Birkeland

idaabirkeland@hotmail.com

10.05.2017 kl.18:09

kristine sivertsen

kristine.020195@hotmail.com

Jenny Maridal

10.05.2017 kl.18:16

😊😊🌟😇

Sigs

10.05.2017 kl.18:16

Sigrid O. Randen

Sigridor@gmail.com ❤

Frøydis Flåten

10.05.2017 kl.18:24

Gjort 😍

Kristiane Ramdahl

10.05.2017 kl.18:35

Done 😍

Kristiane1997@live.no

Marte

10.05.2017 kl.18:37

marte-w-j@hotmail.com 🙏🏼

Olaug

10.05.2017 kl.18:40

Done <3

M

10.05.2017 kl.18:57

Mona Rakvåg

mona_rakvaag@hotmail.com

trenemamsen

10.05.2017 kl.18:58

Krysser fingrene :)

trenejenta@hotmail.com

Therese Vu

10.05.2017 kl.19:07

Therese Vu

Bichhientherese@gmail.com

Helena

10.05.2017 kl.19:34

Helena Sand

Helena.Lokse.Sand@gmail.com

Hilde

10.05.2017 kl.19:54

Hilde

Hildus3@hotmail.com 😍

Lina gneni

10.05.2017 kl.20:53

-Lina

Jeg Haddet settet stor pris på vis jeg Haddet vunnet den konkuransen❤❤❤❤

Lina

10.05.2017 kl.20:56

Ferdig ❤

Hanna

10.05.2017 kl.22:36

Gjort 🤗 Hannasandmo@outlook.com

11.05.2017 kl.02:10

Selme Vanessa

Selmevanessa@gmail.com 🙋🏼

Lene Kvalvik

11.05.2017 kl.08:43

:D :D :D

Ann Marie Langø

11.05.2017 kl.09:12

Ann Marie Langø

Annmariefjelns@gmail.com

Karoline Losnedahl

11.05.2017 kl.09:41

Karolineesl@gmail.com

11.05.2017 kl.10:38

Sandra Starheim Nortun

sandrastar@hotmail.no :)

Erica

11.05.2017 kl.11:39

Erica_andreassen@hotmail.com

Kristine Lehre

11.05.2017 kl.11:46

Åå elsker Lee Stafford!

Maren Johansen

11.05.2017 kl.11:59

Done!

Krysser fingrene

Maren Johansen

11.05.2017 kl.12:03

Maren Johansen

maflowers1@hotmail.no

Camilla Nilsen

11.05.2017 kl.13:21

Camilla Nilsen

Camilla.s.nilsen@hotmail.com

Victoria Jatkauskaite

11.05.2017 kl.14:12

Zydre Victoria Jatkauskaite

Zydre95@yahoo.no

Isabel

11.05.2017 kl.15:10

Isabeltrelnes@hotmail.com

Marie

11.05.2017 kl.17:31

Åå så spennede! Du er herlig soph <3

11.05.2017 kl.19:29

Ida charlotte Bjørndahl

Malin

11.05.2017 kl.20:59

❤️❤️

Malinmoldestad@hotmail.com

Leyla

11.05.2017 kl.21:01

Leyla Nielsen

leyla_lln@hotmail.com

Ida Askvik

12.05.2017 kl.00:17

Ida Askvik

ida-caroline1999@hotmail.no

Silje

12.05.2017 kl.06:02

Silje.storoe@icloud.com

Silje S

Ellen

12.05.2017 kl.14:43

Ellen Kvam

ellen-99@live.no

Skriv en ny kommentar

hits